„Marvel“ komiksuose siautėjantis anti-herojus Deadpool 2013 metais pasirodė ir jam skirtame kompiuteriniame žaidime. Prieš dvejus metus „High Moon Studios“ kurtas „Deadpool“ buvo išleistas PS3 ir X360 konsolėse bei asmeniniuose kompiuteriuose.

Jau netrukus niekada neužsičiaupiantis veikėjas atvyks ir į PS4 ir Xbox One konsoles. Tai įvyks lapkričio 18 dieną. Įsigiję šį perleidimą žaidėjai kartu gaus visą anksčiau išleistą papildomą turinį, kuriame taip pat yra du papildomi lygiai ir galybė pagrindiniam kostiumui skirtų kostiumų.

„Deadpool“ prieš dvejus metus nebuvo labai gerai vertinamas žaidimas. Pasak „Metacritic“, vidutiniai įvertinimai siekė 63/100 (AK versija), 62/100 (X360 versija) ir 61/100 (PS3 versija). Galima spėti, kad pagrindinė žaidimo išleidimo kitose platformose priežastis – artėjantis „Deadpool“ filmo išleidimas.

Kad jau paminėjome filmą, primename, kad jis bus išleistas kitų metų vasario 12 dieną (premjeros Lietuvoje data dar nėra žinoma). Filmą režisuoja Tim‘as Miller‘is, pagrindinį vaidmenį atlieka Ryan‘as Reynolds‘as. Filmo trailer‘į galite pamatyti kiek žemiau kartu su pristatomuoju „Deadpool“ žaidimo filmuku.