Kuomet buvo oficialiai anonsuotas šiemet pasirodysiantis „Call of Duty“ serijos žaidimas „Black Ops III“, buvo paskelbtos tik trys platformos, kurioms jis turėtų pasirodyti. Tai buvo asmeniniai kompiuteriai ir PS4 bei Xbox One konsolės. Tačiau argi „Activision“ gali atsisakyti progos parduoti daugiau žaidimo kopijų? Žinoma, kad ne.

Kompanija juk supranta, kad senosios kartos konsolių palikimas užnugaryje reiškia ir sumažėjusį parduotų žaidimo kopijų skaičių. Būtent todėl leidėja paskelbė, kad žaidimas šį rudenį taip pat pasirodys ir PS3 bei X360 konsolėse. Perkelti žaidimą į šias platformas yra patikėta studijoms „Beenox“ ir „Mercenary Technology“.

Senosioms konsolėms pasirodysiančios versijos neišvengs šiokių tokių apkarpymų. Ir kalbama ne tik apie kiek prasčiau atrodysiančią grafiką. „Black Ops III“ šiose platformose siūlys ne 4 žaidėjų bendradarbiavimo režimą, o tik 2. „Activision“ pažadėjo smulkiau apie skirtumus papasakoti artimiausiu metu.

„Call of Duty: Black Ops III“ versijos, skirtos kompiuteriams ir dabartinės kartos konsolėms yra kuriamos studijos „Treyarch“. Žaidimas pasirodys šių metų lapkričio 6 dieną.

P.S. Tačiau „Activision“ turi ribas. Kompanija neketina siekti didesnių pardavimų Wii U konsolės dėka. Šiai konsolei skirta žaidimo versija nėra planuojama.