Apie Mus | Games.lt

Apie Games.lt

Kas esame?
Games.lt yra didžiausias kompiuterinių žaidimų ir skaitmeninių pramogų portalas Lietuvoje. Jau daugiau nei 15 metų vienijame Lietuvos kompiuterinių žaidimų bendruomenę internete ir turime virš 100 000 registruotų vartotojų. Esame ne tik naujienų portalas, bet taip pat ir diskusijų bei tinklaraščių platforma. Games.lt vartotojų publikuojamas turinys yra prieinamas visiems puslapio skaitytojams ir yra skelbiamas kartu su redakcijos parengtais straipsniais.

Apie ką rašome?
Nuo 2004 m. gyvuojančiame portale dalijamės naujienomis ir nuomonėmis tiek apie kompiuterinius žaidimus, tiek apie kitas žaidimų entuziastams aktualias temas. Games.lt puslapyje skelbiame kompiuterinių žaidimų pasaulio ir e. sporto naujienas, žaidimų ir kompiuterinės įrangos apžvalgas, informaciją apie renginius bei aktualius interviu ir straipsnius.

Ko siekiame?
Pagrindinis mūsų tikslas – burti Lietuvos kompiuterinių žaidimų bendruomenę internete, skelbti jai aktualią informaciją ir suteikti platformą diskusijoms. Siekiame kurti kokybišką ir įdomų turinį mūsų portalo skaitytojams ir skatinti Games.lt bendruomenę dalintis savo įžvalgomis.