Šią savaitę pasirodė kriminalinio veiksmo žaidimo „Mafia 2“ demonstracinė versija, po kurios internete pasirodė daugybė žaidimo versijų palyginimų. Ir jei versija, skirta X360, atrodė blogiau už kompiuterinę, tai PS3 versija, su jos plikomis pievelėmis ir silpnais efektais, išvis nekritikuojama.

Kaip praneša Examiner, paskutinėje spaudos konferencijoje Jack Scalici iš „2K“ pranešė, kad „Mafia 2“ PS3 ir X360 versijos atrodo praktiškai vienodai.

Klausimas: „Kaip atrodo PS3 žaidimo versija palyginus su X360? Ar tekstūros ir rezoliucija yra vienodos abiejose versijose? Ar visgi kažkuri versija lenkia kitą technologiškai ir veikia geriau?“

Atsakymas: „Mano manymu, abi versijos atrodo praktiškai vienodai. Taip, aš mačiau tuos palyginimus internete, tačiau jei paleistumėte abi versijas vienu metu dviejuose šalia stovinčiuose televizoriuose, jūs nepamatysite didelio grafinio ar veikimo skirtumo. Čia reikia prisiminti, kad „Illusion Engine“ buvo kuriamas su mintimi, kad žaidimas atrodytų taip pat konsolėse ir PC“.

Matosi, kad J. Scalici bando išsisukti nuo tiesioginio atsakymo, ir kol kas ne visai aišku, ar demonstracinė versija yra praeitų metų stadijoje, ar finalinėje žaidimo versijoje skirtumai bus tokie patys.