„Ubisoft“ kuriamas atvirojo pasaulio žaidimas „Far Cry 4“ taikosi į 1080p raišką „Xbox One“ ir „PS4“ konsolėse, patvirtino žaidimo kūrybos vadovas Alex Hutchinson socialiniame tinkle „Twitter“. Ir 30FPS.

Paklaustas apie tai, kaip atrodys „Xbox One“ versija lyginant su „PS4“, Hutchinson sakė: „Sakyčiau identiškai, bet tada atsiras koks subingalvis, sakantis, kad ant „Xbox One“ medis turi daugiau lapų. Taigi, sakykim, kad nematau skirtumo“.

Dar vienas gerbėjas Hutchinson’o paklausė, kodėl „Ubisoft“ negali sumažinti rezoliucijos vardan geresnės kadrų kaitos. Hutchinson atsakė: „Nes tada žmonės skųsis dėl jos“.

Priešingai nei kiti „Ubisoft“ darbuotojai, neatrodo, kad Hutchinson turi noro veltis į beprasmiškus debatus apie rezoliuciją ir kadrų kaitą. Apibendrinant jis pasakė: „žaidimo eiga aukščiau visko“.

„Ubisoft“ teigia, kad dar nėra galutinai nuspręsta dėl rezoliucijos, tačiau taikomasi į 1080p visoms platformoms, įskaitant ir asmeninius kompiuterius (priklausomai nuo to, kokį kompiuterį turi).

Likus mėnesiui iki „Far Cry 4“ išleidimo, Hutchinson’as ganėtinai užsiėmęs atsakinėdamas į gerbėjų klausimus „Twitter“ tinkle. Prieš keletą dienų jis atskleidė, kad norint įveikti žaidimą, prireiks maždaug 35 valandų.