Pirmasis gandas apie „Resident Evil: Revelations 2“ egzistavimą pasirodė dar praėjusių metų liepą. „Capcom“ tuomet nieko nekomentavo, o ir gandas pasirodė ne visiškai teisingas. Antrasis gandas apie šį žaidimą pasklido prieš kelias savaites. Šis vis tik pasirodę teisingas.

„Capcom“ patvirtino, kad „Resident Evil: Revelations 2“ šiuo metu yra kuriamas ir pasirodys jau kitų metų pradžioje. Žaidimas bus išleistas PS4, Xbox One, Xbox 360, PS3 ir AK platformoms. Nors pirmoji „Revelations“ dalis kurį laiką buvo Nintendo 3DS ekskliuzyvu, tęsinys, regis, šios konsolės nepasieks.

Primename, kad „Revelations“ pasakojo Jill Valentine ir Chris‘o Redfield‘o istorijas. Tuo tarpu „Resident Evil: Revelations 2“ pristatys visiškai naujus pagrindinius veikėjus. Taip pat žadama nauja ir originali siužetinė linija.

Taip pat „Capcom“ parodė ir pirmąjį filmuką, kuriame demonstruojami epizodai iš taip pat kitų metų pradžioje pasirodysiančio pirmosios „Resident Evil“ dalies perleidimo. Beje, verta prisiminti, kad šis žaidimas nėra 1996 metais pasirodžiusio žaidimo perleidimas. „Resident Evil: Remastered“ – 2002 metais pasirodžiusio GameCube konsolei skirto žaidimo atnaujintas perleidimas.

Šis žaidimas pasirodys taip pat PS4, Xbox One, Xbox 360, PS3 ir AK platformoms.