Orginaliosios „STALKER“ frančizės kūrėjai „GSC Game World“ be didesnių ceremonijų vakar anonsavo serijos tęsinį. „STALKER 2“ pavadinimu pasidabinęs žaidimas, pasak oficialaus puslapio, turėtų pasirodyti 2021 metais.

Pirmasis serijos žaidimas „STALKER: Shadow of Chernobyl“ pasirodė dar 2007 metais ir buvo išliaupsintas kritikų, kaip modernios atviro pasaulio pirmo asmens šaudyklės etalonas. Žaidimas sulaukė ir keletos tesinių – 2008 metais pasirodė „STALKER: Clear Sky“, o 2010-aisiais „STALKER: Call of Pripyat“.

Nors žaidimų industrijoje sklandė kandai apie „STALKER 2“, 2011 metais „GSC Game World“ užsidarė ir galybę talentingų kūrėjų paliko be darbo. Vis tik pertrauka truko neilgai – 2015 metais studija vėl parodė gyvybės ženklus ir anonsavo realaus lauko strateginį žaidimą „Cossacks 3“, tačiau po to stojo mirtina tyla, kuri truko iki šiol.

Oficialus „STALKER 2“ puslapis kol kas skelbia tik žaidimo išleidimo metus ir žaidimo pavadinimą, tad galime tik spėlioti kokioms žaidimų platformoms bus skirtas šis žaidimas. Vis tik studijos vadovo žinutė Twitter paskyroje leidžia spėti, kad žaidimas bus kuriamas su Unreal Engine varikliuku.