Kai prieš dvi savaites sklandė gandai, kad Peter Jackson, įspūdingosios Žiedų Valdovo trilogijos kūrėjas, gali tapti naujojo Halo filmo režisierius, daugelis žaidėjų jais beveik patikėjo. Tačiau vėliau NBC Universal ir Fox, kompanijos atsakingos už filmą, tai griežtai paneigė.

Taip, jis nebus režisierius, tačiau prie filmo tikrai prisidės. X05 renginio metu Amsterdame, Xbox marketingo vice prezidentas Peter Moore paskelbė, kad Peter Jackson, kartu su savo žmona Fran Walsh, prisidės prie filmo kaip vykdantieji prodiuseriai. O Weta Digital ir Weta Workshop, kompanijos sukūrusios Žiedų Valdovo specialiuosius efektus ir monstrus, bus atsakingos už Halo filmo efektus.

„Kaip žaidimų fanas, aš labai didžiuojuosi, kad turėsiu galimybę į kino ekranus perkelti Halo panaudojant moderniausias šių dienų technologijas“, – sakė Jackson. „Fran ir aš esame suintriguoti unikalios galimybės, kurią suteikia šis projektas. Bus tikrai malonu dirbti prie tokio neeilinio projekto su senais draugais iš Universal ir naujais iš Fox, bei Microsoft“.

Jacksonas visados buvo žinomas kaip tikrai godus žaidėjas. Po to kai jis pražaidė kultinį žaidimą Beyond Good & Evil, nusamdė jo dizainerį Michel Ancel, kad tas sukurtų žaidimą King Kong, pagal naujajį jo filmą, pasirodysianti šių metų gale.

Halo filmas pasirodys 2007 metų vasarą, jo teksto autoriai yra Mary Parent, Scott Stuber ir Peter Schlessel. Kol kas nei režisierius, nei aktoriai dar nėra paskelbti.