„Logitech“ pristatė pirmą savo klaviatūrą, kuri turi klavišų apšvietima ir yra orientuota ne į žaidimų fanus, o į kasdienį naudojimą. Būtent apšviesti klavišai yra viena iš tų savybių, kurių ligi šiol geimerių klaviatūroms buvo galima pavydėti, tačiau viskas keičiasi.

Naujoje „Logitech Illuminated Keyboard“ klaviatūroje po kiekvienu mygtuku įrengtas jo simbolį apšviečiantis diodas. O ir pati klaviatūra daili – jos storis tik 9,3 mm, tad darbo stalo vaizdo gadinti tikrai neturėtų.

Nepamiršti ir greitieji mygtukai daugialypės terpės grotuvo valdymui. Klaviatūros dalis, kurią liečia riešai, padenga specialia danga. Prekyboje „Logitech Illuminated Keyboard“ pasirodo rugsėjį, numatoma kaina – 80 JAV dolerių.

Taip pat pristatyta ir nauja nešiojamų kompiuterių vartotojams skirtos klaviatūros „diNovo“ versija. Savo išvaizda ji kiek primena „diNovo Edge“ – riešų atrama aliuminio spalvos, tuo tarpu kita korpuso dalis juoda. Klaviatūra belaidė, darbui naudoja tris AAA tipo baterijas. Deja, joje nėra skaičių klaviatūros (num pad).