Leidėja „Ubisoft“ anonsavo prieš trejus metus tik „Wii U“ konsolei pasirodžiusio išlikimo-siaubo žaidimo „ZombiU“ versiją asmeniniams kompiuteriams bei konsolėms „Xbox One“ ir „PlayStation 4″. „Zombi“ šias platformas pasieks rugpjūčio 18 dieną. Žaidimas bus platinimas tik skaitmeniniu pavidalu.

Dėl „Wii U“ versijoje ekstensyviai naudoto konsolės pultelio jutiminio ekrano, „Zombi“ nebus identiška jos kopija. Kaip ir žemėlapis, inventoriaus langas bus atvaizduojamas pagrindiniame ekrane. Skirtingai nei originale, bus galima reguliuoti matomumo lauką. Kita naujovė – du papildomi šaltieji ginklai (kastuvas ir beisbolo lazda su vinimis) bei stipriau galintis šviesti prožektorius. „Zombi“ neturės „ZombiU“ buvusio dviejų žaidėjų režimo, kuriame vienas žaidėjas jutiminiu ekranu reguliuoja zombių išsidėstymą, o kitas su jais kovoja bandydamas pasiekti tikslą.

Apie kadrų kaitą ir vaizdo rezoliuciją „Xbox One“ ir „PlayStation 4″ versijose neužsimenama.

„ZombiU“ buvo atvaizduojamas 1280×720 (720p) raiška, 30 kadrų per sekundę dažniu (30 FPS).

Nors „ZombiU“ sulaukė gan palankių atsiliepimų, jo kūrimas neatsipirko. Tai buvo viena priežasčių, paskatinusių „Ubisoft“ apleisti „Wii U“.