Nors apie naująjį projektą pavadinimu Borderlands: The Pre-sequel! (taip, su šauktuku!) kalba visas internetas, bet 2K Games vis vien nelenda į diskusiją ir tyli it musę prariję. Iš karto pasakome, jog ši informacija nėra 100% tikra, nes minėtoji kompanija kol kas nepratarė nė žodžio, bet pasakysime tai, ką girdėjome iš įvairių šaltinių…

Taigi pirmasis dalykas, kurį jums būtų pravartu žinoti, yra, jog Borderlands: The Pre-sequel! yra kuriamas 2K Australia studijos ir jau šiais metais išeinantis trečiasis Borderlands serijos žaidimas papasakos, kas įvyko per tuos penkerius metus, tarp pirmojo ir antrojo žaidimų. Gaila, bet Gearbox kol kas nesitaiko į naujosios kartos konsoles ir žaidimas bus leidžiamas tik PC, Xbox 360 bei Playstation 3 sistemoms.

Dar įdomiau, jog Borderlands: The Pre-sequel! turėtumėme pamatyti keturis naujus veikėjus: Athena The Gladiator, kurią galėjote sutikti pirmojo frančizės žaidimo papildyme The Secret Armory of General Knoxx; Wilhelm The Enforcer – vienas iš bosų antrajame žaidime; Nisha The Lawbringer, apie kurią nieko nesužinojome, ir paskutinis jus turėtų pradžiuginti – vienas iš pasirenkamų veikėjų bus Fragtrap, tiesiog patobulintas žymusis Claptrap robotukas!

Taip pat šaltiniai teigia, jog šis priešistorę paaiškinantis žaidimas pristatys dvi naujas klases, susijusias su lazeriais ir laiko stingdymo gebėjimais. Nors, tai dar nėra visiškai patvirtinta, todėl viskas gali keistis. Bet didžiausioji naujiena yra Borderlands: The Pre-sequel! veiksmo vieta – tai mėnulis Elpis! Visos kovos ir misijos vyks mėnulyje, kurį galėjote stebėti pirmuose dviejuose žaidimuose… Taigi pasiruoškite kitokioms bėgiojimo bei šokinėjimo sąlygoms!

Pamiršome paminėti, jog šį kartą visą informaciją ir pagalbą jums teiks ne pagrindinė pirmųjų žaidimų pagalbininkė Angel, o programeris Džonas, kuris, kaip teigia šaltiniai, per tuos kelerius metus ir išauga į pagrindinį piktadarį, su kuriuo kovėtės Borderlands 2… Taip, galėsime pamatysime, kaip paprastas „programišius“ tampa didžiausiu piktadariu, kuriuo baigtis, jau seniai buvo nulemta antrojo žaidimo gale.

Taigi, laukiame Borderlands: The Pre-sequel! išeinančio jau šiais metais PC, Xbox 360 bei Playstation 3 konsolėms…

OXM.com, Games.lt