Ne paslaptis, kad kompiuterinių žaidimų gerbėjus žinios apie žaidimų atnaujinimus džiugina ne ką mažiau, negu žinios apie naujus žaidimus. O ar galėtų būti kitaip, juk žaidimų atnaujinimai reiškia tik vieną dalyką – dar įdomesnį bei turiningesnį laisvo laiko praleidimą. Šiandien turime būtent tokią naujieną.

Norime pranešti, kad laukia „Call of Duty: Black Ops 4“ žemėlapio pakeitimai, o taip pat bus pristatyti nauji šio žaidimo režimai. Taigi, jei pasiilgote naujų nuotykių bei netikėtumų, tikrai nenusivilsite.

Dviejų naujų režimų sulauksime jau vasario 12 dieną. Jie bus pasiekiami per PS4.

Taip pat, kaip jau minėjome, lauks ir žemėlapio pakeitimai. Ir nors apie tai daug žinių nėra pateikiama, vistik mes jau žinome, kad Twitter „Call of Duty“ paskyroje ja yra paskelbtas įrašas, kuriame užsimenama apie naujuosius žemėlapio pokyčius.

Na, o pabaigai… Jei manote, kad visos geros naujienos jau baigėsi, tai mes jums turime dar vieną. Džiugu tai, kad jau nuo vasario 14 dienos prasidės šventinio savaitgalio renginys, pavadinimu „Valentino Quad Feed“. Renginio pabaiga – vasario 19 d. 10 AM PT.