[ATNAUJINTA] Abi paslaugos nuo per Kalėdas įvykdytos įsilaužėlių atakos po truputį atsigauna. „Xbox Live“ su problemomis susidorojo kiek greičiau, tuo tarpu „PSN“ vis dar kenčia nuo serverių sutrikimų. Daliai vartotojų vis dar nepavyksta prisijungti, tuo tarpu kita dalis teigia, kad paslauga jau veikia. Siūlau sekti socialinio tinklo „Twitter“ paskyrą „Ask PlayStation“, kurioje „Sony“ teikia informaciją apie tai, kas šiuo metu vyksta su serveriais bei kada galima tikėtis paslaugos atstatymo.

[NAUJIENA] Milijonams žaidėjų visame pasaulyje Kalėdos ne itin linksmos. Dėl įvykdytos įsilaužėlių DDoS atakos, šiuo metu neveikia „Xbox Live“ ir „PSN“ paslaugos.

„Xbox Live“ paslaugos statusas įvardijamas kaip „apribotas“. „PlayStation Network“ statusas taip pat nurodomas kaip „offline“. Nors šios atakos metu ir nebuvo pavogta jokia vartotojų konfidenciali informacija, tačiau tai sutrikdė serverių darbą, ko pasekoje vartotojai negali prie jų prisijungti. Abi tarnybos šiuo metu sprendžia problemas, tikimasi sutrikimus kuo greičiau pašalinti.

Atsakomybę už išpuolį prisiėmė įsilaužėlių grupuotė „Lizard Squad“. Išties ne itin smagios Kalėdos: daugumai žmonių šis laikotarpis yra laisvas, tačiau dėl sutrikimų žaidėjai negali pasimėgauti savo mėgstamais projektais.