Jei pamėgote tokį „Wii U“ dizainą, kuris buvo parodytas „E3 2011“ renginio metu, tai tikriausiai nusivilti neteks. „Nintendo“, tikriausiai, nekeis iki šiol pademonstruotų dizaino sprendimų.

Net pats „Nintendo America“ kompanijos bosas Reggie Fils-Aime prasitarė, jog šitas pademonstruotas dizainas, praktiškai, yra finalinis ir neturėtų drastiškai keistis. „Wii U“ konsolės dizainas praktiškai atrodo kaip šiek tiek stambesnis „Wii“ su gana nemažu pulteliu, kuris turi tikrai nemažą liečiamąjį ekraną ir keistai primena „iPad“. Tačiau Reggie čia skuba nutraukti mus, nes teigia, jog šis pultas buvo pradėtas kurti dar prieš atsirandat įvairiams planšetiniams kompiuteriams ir dar kartą, tvirtai, pultelis nėra planšetinis kompiuteris.

Reggie Fils-Aime teigia, jog bus stengiamasi įdiegti tokią techniką, kuri tiek patenkintų visų žaidėjų lūkesčius, tiek sugebėtų pasiūlyti mažesnes kainas įsigijimui. Žinoma, jog „Nintendo“ ne vienerius metus bando siūlyti geriausią produkciją už prieinamą kainą visiems žaidėjams.

Taip pat buvo išsklaidyti lūkesčiai dėl greitai pasirodysiančio naujojo „Zelda“ žaidimo „Skyward Sword“, jis pasirodys tik „Wii“, bet ne „Wii U“ konsolei. Tiesą sakant, keista, nes „Skyward Sword“ naudos „Wii Motion Plus“, patobulintą „Wii Remote“ technologiją, kurią „Wii U“ pilnai palaikys.