„Nintendo Wii“ – Daugelis ją laiko vaikiška konsole. „Nintendo“ visados pasižymėdavo tokiais žaidimais kaip „Super Mario“, „Yoshi“ ar „Donkey Kong“. Per ilgą laiką šių serijų žaidimai tobulėjo, tobulėjo… Nuo „NES“ iki „SNES“, nuo „SNES“ iki „N64“, nuo „N64“ iki „Gamecube“ ir galiausiai, nuo Gamecube iki revoliucinės konsolės – „Nintendo Wii“.

„Nintendo Wii“ ilgą laiką galėjo girtis tik daugelio žmonių vadinamais „vaikiškais“ žaidimais… Bet dabar atėjo laikas permainoms. Žaidimų kūrėjai pagaliau pradeda rimtai žiūrėti į „Wii“. Na, o kokios pasekmės?

„MadWorld“

„Platinum games inc.“ ir „Sega“ dirba prie žaidimo „MadWorld“. Šis žaidimas yra vienas iš tų, kurie turi savitą „stiliuką“. Žaidimo grafika yra unikali – Juoda, balta, raudona… „Madworld“ be jokių abejonių bus vienas iš žiauriausių žaidimų išleistų istorijoje. Bus daug kraujo, lavonų ir grandininis pjūklas.

„Dead Space: Extraction“

Siaubas patirtas „X360“, „PS3“, „PC“ platformose sugrįžta… „Dead Space: Extraction“ – tai žaidimo „Dead Space“ priešistorė. „DS:E“ mums siūlys „on rail“ stiliaus šaudyklę su nuostabia grafika „Wii“ konsolėje. Ir vėl laukia košmarai „USG Ishimura“ laive… „Tik mirtis išgyvens“.

„Dead Rising: Chop Till You Drop“

Zombiai prekybos centre, daug zombių prekybos centre, labai daug zombių prekybos centre. „Dead Rising: Chop Till you drop“ – masinių zombių skerdynių „simuliatorius“. Čiupkime gitarą, kūjį, žoliapjovę ar grandininį pjūklą ir keliaujame kovoti prieš mases smegenų ištroškusių zombių.

„The Conduit“

Pirmojo asmens šaudyklė su gera grafika ir labai geru valdymu „Wii“ konsolėje buvo tik „Metroid Prime: Corruption“. Nuo šio žaidimo viskas ėjo į blogąja pusę.Su laiku tai buvo misija neįmanoma, bet dabar šį stereotipą sunaikins – „The Conduit“. Tai pirmojo asmens šaudyklė paremta ateivių invazija ir slaptaisiais agentais… Skamba kiek nuvalkiotai, bet kūrėjai „High Voltage“ žada, kad istorija bus vienas iš šio žaidimo arkliukų.

„House Of The Dead: Overkill“

Legenda arkadose tapusi žaidimų serija „House of the Dead“ atgimsta! „House of the Dead: Overkill“ – Tai be jokių abejonių vienas iš geriausių „Wii“ žaidimų šiais metais. „Grindhouse“ stiliaus, „on rail“ žaidimas su komišku siužetu ir neįtikėtinu keiksmažodžių skaičiumi.

„Capcom“ pažadėjo, kad išleis dar vieną „Resident Evil“ serijos žaidimą, skirtą „Wii“ konsolei. Belieka sulaukti oficialaus anonso. Kas žino, gal tai bus „Resident Evil 5 Wii Ed.“?

„Nintendo Wii“ konsolė po truputį tampa rimta konsole. Žaidimai tampa žiauresni, kruvinesni ir toli gražu nebevaikiški. Daug kompanijų pradeda rimtai žiūrėti į Wii. Taigi ateityje galime sulaukti ypač gerų žaidimų.