Žymiųjų „Oblivion“ ir „Fallout“ žaidimų kūrėja „Besthesda“ paskelbė apie savo planus sukurti subrendusiems žaidėjams skirtą „Wii“ konsolės projektą.

„Mes ruošiamės pranešti apie tikrai didelį „Wii“ žaidimą šiais metais, šiuo metu esame jau padarę keletą dalykų ties juo ir nubrėžę aiškias formato ribas“, – kalbėjo „Bethesda“ Europos padalinio vadovas Sean Brennan.

„Aš turiu kelias konsoles namuose, bet aš tikrai nesėsiu ir nežaisiu „+18“ reitingą turinčio žaidimo su savo šeima prie „Wii“. Ar yra rinka tokiems žaidimams? Aš manau yra, bet čia vėl kyla klausimas – kokio dydžio. Penki procentai? Jeigu taip ir tu gali visus tuos 5 procentus užimti, vadinasi žaidimą kurti apsimoka. Jeigu rinka mažesnė – vargu ar toks žaidimas atsipirks“, – aiškino jis.

Šiuo metu nemažai kitų kūrėjų jau paskelbė apie suaugusiems skirtų žaidimų išleidimą „Wii“. Tarp jų yra „SEGA“, anonsavusi „MadWorld“ ir „House of the Dead: Overkill“. „EA“ taip pat turėtų pasiūlyti „Dead Space: Extraction“ žaidimą „Wii“ savininkams.

Pasak Brennan, bandyti ignoruoti 50 mln. vienetų „Wii“ pardavimus būtų vaikiškas žingsnis.