„Nintendo“ sureagavo apie neseniai pasklidusias kalbas apie tai, jog naujoji „Wii U“ konsolė negali lygiuotis su Xbox 360 ar PlayStation 3 dėl per mažos savo galios.

„Nintendo“ atstovas spaudai nei patvirtino, nei paneigė šiuos gandus, tačiau paragino žaidėjus orientuotis į pačią žaidimo esmę, o ne grafiką. Taip pat teigiama, jog kompanija niekada nesiorientuos į sisteminius reikalavimus.

„Mes suprantame, jog žaidėjai mėgsta pasitikėti grafika ir procesoriaus galia, tačiau žaidimo patirtis visada bus svarbiau nei pliki skaičiai.“

Prieš porą dienų, „GamesIndustry“ keli anonimais norėję išlikti kūrėjai pranešė, jog Wii U konsolė nėra tokia galinga leisti žaisti detalią grafiką turinčius žaidimus, todėl negali lygiuotis su Xbox 360 ir PlayStation 3. Šie kūrėjai taip pat buvo sukritikuoti, esą jie siekia išlikti anonimais tik todėl, nes skleidžiama informacija nėra tiesa, todėl bijo apsimeluoti viešai.

Wii U sisteminiai reikalavimai kol kas nėra atskleisti, tačiau išvysti pilną konsolės dizainą bei šiuos specifinius reikalavimus tikimasi sužinoti „E3“ parodoje, kuri vyks birželio pradžioje.