Sekmadienį publikavome išsamią FIFA11 apžvalgą kurioje Agnyz pasakoja kuo ši FIFA geresnė už kitas. Jei dar neskaitėte, padarykite tai dabar, nors konkurse laimėti jums tai nepadės.

Šį syk nutarėm padaryti Blitz konkursą, kuriame padovanosime 2 „Elektromarkt“ įsteigtus prizus. Norime būti tikri, kad mūsų prizai pasieks žmones kurie turės galimybę (ir norą) jais naudotis patys, tad sugalvojome ir atitinkamas žaidimo sąlygas.

Jums teks įrodyti, kad turite potraukį futbolui ir kompiuteriams. Nufotografuokite savo žaidimų kompiuterį (PC arba Wii), greta padėję futbolo kamuolį ir popieriaus lapą su aiškiai matomu užrašu „GAMES.LT“. Nuotrauką iki lapkričio 16d. siųskite adresu artojas@games.lt. 2 nugalėtojai bus išrinkti burtų keliu, traukint vieną nuotrauką su PC, kitą su Wii. Atitinkamai bus paskirstyti ir prizai.

Dar kartą sąlygos:
1. Nufotografuojate savo žaidimų kompiuterį (PC jei norite laimėti PC žaidimo versiją, arba Wii jei norite laimėti Wii žaidimo versiją). Greta kompiuterio BÛTINAI turi būti futbolo kamuolys ir popieriaus lapas su užrašu games.lt.
2. Nuotrauką iki lapkričio 16d. atsiunčiate el. paštu artojas@games.lt. Laiško pavadinime (subj.) įrašote noriu FIFA11, o pačiame laiške būtinai nurodykite savo games.lt slapyvardį (nick). Laiškai neatitinkantys šių reikalavimų pateks į nuošalę ir burtų traukime nedalyvaus.

Sėkmės!

Dėkojame „Elektromarkt“ už įsteigtus prizus.