„Nintendo“ šiandien iš tiesų nustebino daugelį stebėjusių E3 2011 renginį gyvai. Pristatyta naujausia „Nintendo“ kuriama konsolė. Tai „Wii U“!

Kiek visiems netikėtas “valdymo pultas“ nuo šiol turės 6,2 colių liečiamą ekraną. Taip pat patogų valdymą – mygtukus, bei vadinamus “analogus“, taip pat mikrofoną, gyroskopą, net gi kamerą bei akselerometrą.

Šiai išskirtinei konsolei bei valdymo pultui prireiks ir itin populiarių žaidimų ir jų tikrai bus! Tai „Darksiders II“, „Tekken“, „Dirt„, „Aliens: Colonial Marines“, „Ghost Recon Online“, „Assassin’s Creed“, „Metro: Last Light“ ir „Ninja Gaiden 3“! Taip pat daugelis įvairių kūrėjų iš mažesnių studijų kalbėjo apie tai, kaip jiems patinka „Wii U“, tačiau projektų šiai konsolei nebuvo pristatyta.

Kol kas nežinoma, kiek kainuos pati konsolė su šiuo “valdymo pultu“ ir kada ji pasirodys, tačiau visa tai tikrai turėtų įvykti iki ar 2012 metais, nes kaip tik tada pasirodo kai kurie iš anksčiau paminėtų žaidimų. Verta paminėti, šis projektas yra iš tiesų įspūdingas ir vertas susidomėjimo, todėl galima pradėti taupyti pinigus šiai naujai konsolei – „Wii U“.

Keletas filmukų iš ką tik įvykusios parodos

Dar daugiau naujienų iš E3 2011!

Tags: GameTrailers.com, E3 2011: Controller Debut Trailer (Stream), PC Games, PlayStation 3, Xbox 360

 

Tags: GameTrailers.com, E3 2011: Developer Testimonial (Stream), PC Games, PlayStation 3, Xbox 360