Gegužės pradžioje pasirodžius „Project CARS“, anksčiau anonsuotoji konsolės Wii U žaidimo versija dienos šviesos neišvydo. Tuomet nebuvo žinoma kada šioje konsolėje bus išleistas žaidimas ir ar iš viso tai įvyks. Apie tokią galimybę kūrėjų „Slightly Mad Studios“ vadovas Ian‘as Bell‘as paskelbė praėjus kelioms savaitėms po žaidimo išleidimo kitose platformose.

Ir štai atėjo diena, kuomet oficialiai paskelbta, jog „Project CARS“ Wii U žaidimo versija taip ir nepasirodys. Apie tai portalui „Nintendo Life“ paskelbė Ian‘as Bell‘as, pridurdamas, jog vieną dieną šis žaidimas arba jo tęsinys gali pasirodyti šiuo metu kuriamoje Nintendo NX konsolėje. Wii U konsolę šis žaidimas aplenkia, nes šiai platformai žaidimas yra per daug didelis.

„Oficialiai mes dabar laukiame kuomet Nintendo anonsuos naują įrangą. Šiuo metu „Project CARS“ yra tiesiog per didelis Wii U“ teigė Bell‘as.

Wii U konsolei kurį laiką kurta „Project CARS“ versija visuomet buvo laikoma tik kaip „galimas variantas“. Šioji versija net nebuvo lėšų žaidimo kūrimui rinkimo kampanijos dalis.

„Project CARS“ yra išleistas PS4, Xbox One ir asmeniniuose kompiuteriuose. PS3 ir X360 versijos taip pat buvo kurtos, tačiau jų buvo atsisakyta kūrimo pusiaukelėje.