Naujos Microsoft konsolės Xbox One X per pirmąją savaitę buvo parduota daugiau nei kompanijos Sony PS4 Pro per visus praėjusius metus.

Tinklapis Games Industry paviešino informaciją apie 80 tūkstančių parduotų vienetų kiekį per pirmąją savaitę. Kaip palyginimui, PlayStation 4 Pro buvo parduoda 50 tūkstančių vienetų per pirmąją savaitę prajusių metų lapkritį, o kad pasiektų 80 tūkstančių kopijų pardavimą, Sony užgaišo 4 savaites.

Xbox One X buvo parduota tiek pat, kiek Jungtinėje Karalystėje Nintendo Switch konsolių per pirmąją savaitę.

Microsoft atstovas Aaron Greenburg dėkoja visiems už  Xbox One X fanams už palaikymą: „Pirminiai rezultatai puikūs ne tik Jungtinėje Karalystėje, tačiau ir Europoje. Šiaurės Amerikoje pirmoji savaitė buvo išties įspūdinga.”

Xbox bosas Phil Spencer kituose kanaluose užsiminė apie konsolės ateitį, kurioje nusimato naujų žaidimų, sukuriamų specifiškai Xbox One X platformai.

The Telegraph dienraščiui jis pareiškė taip: „Žaidimų kūrėjai nori pasiekti kuo daugiau fanų. Ar gali nutikti taip, kad kažkada ateityje geležis taip pasensta, jog iškrenta iš rinkos? Mes tai matome šiandien; mes jau nebegaminame Xbox 360, tačiau vis dėlto net ir dabar yra žaidimų, skirtų šiai konsolei, kurie demonstruoja puikius rezultatus.

„Mes apie tai pakalbėsime daugiau ir mielai išklausysime, ko nori vartotojai ir kūrėjai, tačiau mūsų tikslas šiuo metu yra suteikti jiems platformą, kurios našumas būtų pats didžiausias ir, kad kūrėjai dirbtų pačioje plačiausioje rinkoje.

„Kai prieš tris ar keturis metus žmonės investavo į Xbox One, jie nusipirko tai ką nusipirko – savo žaidimų biblioteką. Aš noriu, kad jie jaustųsi išnadojantys maksimalų konsolės potencialą. Lygiai tas pats yra ir su Xbox One S“.

Šaltinis: MCVuk.com