Nuo to laiko, kai „No Man’s Sky“ buvo anonsuotas praėjusių metų gruodį, mums buvo rodomi vaizdo klipai, dalinamasi detalėmis, žinojome, kad projektas pasirodys „PlayStation 4“ konsolėse, tačiau vis kilo abejonės dėl pasirodymo „PC“ platformai.

Dabar jau tikrai žinome, kad žaidimas pasirodys ir asmeniniams kompiuteriams. Tiesa, ne iš karto. Rugsėjo mėnesio „Edge“ žurnalo numeryje, kūrėjai „Hello Games“ patvirtino, kad „No Man’s Sky“ bus „PS4“ ekskliuzyvu tik kurį laiką, nes asmeniniams kompiuteriams skirta versija pasirodys kiek vėliau.

Šiuo metu kūrėjai susitelkę ties „PS4“ versijos kūrimu, valdymo pritaikymo, dizaino sprendimų bei veikimo. „Mes visada galvojome apie „PC“, tačiau mano galvoje konsolė reiškia stabilią kadrų kaitą bei patogų valdymą“, – sakė vienas iš kūrėjų Sean Murray.

„No Man’s Sky“ pasirodymas numatomas 2015 metais. Tai bus atviras kosmoso tyrinėjimo žaidimas, kuriame pasauliai bus generuojami procedūriškai. Žaidėjai galės nusileisti į planetas ir jas tyrinėti vieni, tačiau ir kitų žaidėjų bus galima sutikti. Žaidime rasime ir tradicinį tinklo režimą.