Naujosios kartos konsolių „PlayStation 4“ ir „Xbox One“ bei ypač asmeninių kompiuterių turėtojai marinami visiška tyluma. Ruduo prasidėjo, tačiau jokios oficialios „Grand Theft Auto 5“ išleidimo datos šioms platformoms dar nežinome.

Gandai sklinda, kad žaidimas šioms platformoms pasirodys tik 2015 metais. Žinoma, tai kol kas tik gandai, ir kad juos patvirtintume arba paneigtume, reikia sulaukti oficialaus „Rockstar“ pranešimo. Bet būtent ta tyla šiuo metu ir byloja, kad žaidimas gali būti atidėtas kitiems metams.

„Grand Theft Auto 5“ buvo galima išbandyti „Gamescom“ renginio metu, tačiau tą padaryti galėjo tik labai nedidelis išrinktų žmonių ratas. Pristatyme dalyvavo tik mažmeninkai, prie žaidimo nebuvo prileisti net žurnalistai. Laikas tiksi ir su kiekviena diena mažėja tikimybė, jog žaidimo sulauksime būtent šį rudenį. Galbūt jį gausime šventiniam sezonui?

Panašu, kad pagerės ne tik žaidimo grafika, bet ir atsinaujins radijo stotys. Tinklapis „GameSpot“ praneša, kad „PS4“, „Xbox One“ bei „PC“ versijos turės atnaujintas radijo stotis. Tokia žinia pasklido po to, kai britų modelė bei aktorė Cara Delevingne paskelbė grįžusi į „Rockstar“ studiją tam, kad būtų atnaujintos radijo stotys.

Tačiau tai tik jos pačios teiginys. Vėlgi, jokio oficialaus pareiškimo iš „Rockstar“ negirdėti. Galime tik spėlioti ir tikėtis, kad išties galėsime pasiklausyti atnaujintų stočių.

„Grand Theft Auto 5“ pasirodė „PlayStation 3“ ir „Xbox 360“ konsolėms praėjusių metų rugsėjį ir tapo geriausiai parduodamu žaidimu 2013 metais.