Sakoma, kad vienintelis pastovus dalykas gyvenime yra pokyčiai. Akivaizdu, kad pastaruosius įgyvendina ir vaizdo žaidimus kuriančios kompanijos. Šį kartą norime pristatyti dar vieną svarbią naujieną. Ji, beje, apie įvairiuose pasaulio kampeliuose puikiai žinomą kompaniją Quantic Dream. Ši kūrėjų kompanija jau yra sukūrusi tokius garsius bei įtraukiančius žaidimus, kaip Heavy Rain, Beyond: Two Souls ir Detroit. Tačiau naujiena, kurią netrukus paskelbsime, tikrai nėra susijusi su dar vienu nauju žaidimu, priešingai, planai kur kas ambicingesni. Pasirodo, ši kompanija jau 12 metų kuria žaidimus tik Playstation platformai, tad nusprendė savo jėgas išbandyti kurdama gaminius ir kitoms platformoms.

Šio kompanijos įkūrėjas David Cage taip pat pažymi, kad jau šiuo metu yra kuriamas naujas žaidimas, kuris bus pritaikytas net kelioms platformoms. Taip pat jis teigia, jog turi planų paversti Quantic Dream daugiašale franšizė kompanija. Be to, atskleidžiama, kodėl buvo priimtas sprendimas pradėti kurti vaizdo žaidimus įvairioms platformoms – pasirodo, tokiu būdu siekiama padidinti pirkėjų skaičių.

Taigi, belieka tik laukti naujų kūrinių, skirtų įvairioms platformoms. Na, o mes pažadame vos tik turėsime žinių apie naujus žaidimus, būtinai pranešime ir Jums.