Kaip žinia, Resident Evil 2 žaidimas yra suskirstytas į atskiras dalis ir tie žaidėjai, kurie sėkmingai veikia vieną jo dalį, patenka į kitą, tik jau su kitu simboliu. Tad, ko bus galima tikėtis žaidžiant Resident Evil 2 Perdirbinį?

Nors šioje dalyje galima tikėtis panašių įvykių bei veiksmo vietų, kaip ir ankstesnėje žaidimo dalyje, reikia pabrėžti, kad scenarijus tikrai bus kitoks. Ir tai, savaime suprantama, yra puikus dalykas, kuris tikrai paskatins kuo greičiau išbandyti Resident Evil 2. Atsiliepimuose apie šį žaidimą yra tvirtinama, kad būtent ši dalis sukels daugiau įtampos ir pareikalaus daugiau nervų, nei ankstesnioji. Tačiau tai – dar ne visos detalės, kurias galima atskleisti apie Resident Evil 2 Perdirbinį.

Resident Evil 2 Perdirbinys yra įvardijamas kaip klasikinis siaubo žaidimas, kuriame gausu šiurpą keliančių detalių bei groteskiškų situaciją. Taip pat žaidėjas tikrai paklius į tokias aplinkybes, kurios prives stingti kraują ir niekas nežino, kaip viskas baigsis – gali būti, jog viskas susiklostys gerai, tačiau galima tikėtis ir priešingos baigties. Tamsa, šaltis, pavojai bei netikėtumai – viso to šiame žaidime tiesiog su kaupu.

Pabrėžiama, kad bus galima pasirinkti vieną iš dviejų personažų – Leon Kennedy arba Claire Redfield. Taip pat akcentuojama, kad gali prireikti net iki 15 valandų visam žaidimo scenarijui įveikti.