„Maždaug 4.800 Japonijoje parduodamų PSP šiuo metu yra gražinta Sony kompanijai, ir tik dėl kvadrato mygtuko sutrikimo“,- teigia Sony prezidentas Ken Kutaragi, Japonų žurnalui „Nikkei Bussines“.

Kutaragi pripažino jog ištiesų yra problema su kvadrato mygtuku, kadangi jis yra labai arti PSP ekrano. Taigi ten nėra pakankamai vietos tinkamai jį sukonstruoti, būtent dėl ir gali kartais kilti nesusipratimų, ar net rimtų problemų.

Taigi iš viso net 0.6 procentų PSP, nuo visų parduotų (apie 800,000 vienetų) yra netinkami naudoti ir buvo gražinti Sony. Bet Ken Kutaragi dėl to nepakeitė savo nuomonės, ir net apgynė ją sakydamas: „Aiškų, visados atsiras žmonių kurie skųsis esama tvarka, bet PSP tai yra tas daiktas prie kurio visi leidėjai turės prisitaikyti, kadangi aš tikrai nenoriu daryti mažesnio ekrano, ar didinti pačią nešiojąma konsolę“.

Ir dar pabaigai jis pridūrė: Aš manau, jog mes padarėme vieną gražiausių dalykų pasaulyje. Beje, juk niekas nekritikuoja žymių architektų, kad miesto vartai yra blogoj vietoj. Lygiai tas pats ir su mumis.