Audringa bendra praeitimi galintys pasigirti du aukščiausio lygio šnipai Rėjus ir Kler (juos vaidina Clive‘as Owenas ir Julia Roberts) bando gyventi ramų gyvenimą. Atskirai. Tačiau reputacija – toks dalykas, nuo kurio lengvai nepabėgsi.

Praeitis juos pasiveja. Pirmiausia – ne romantikos, o darbo prasme. Kler ir Rėjus nusamdomi šnipinėti stambią kompaniją, kurios verslas, švelniai tariant, turi tamsių dėmių.

Jau dirbdami atskirai abu užsitarnavo išskirtinę pagarbą, tad kokias aukštumas gali pasiekti jų abiejų komanda? O kartu leidžiant didžiąją paros dalį, galbūt pamažu įsižiebs ir išblėsę aistros žarijos?..


Vis gaunu nusiskundimų dėl paprastų klausimų 🙂 Vakar vakare sugalvojau kad gana, šiam konkursui prizų taip lengvai neatiduosiu!

Kadangi filmas apie šnipus, o šnipai visada turi būti labai gudrūs ir pastabūs, ir viską pažinti iš menkiausių smulkmenų :).

Todėl šį kartą užduotis štai tokia. Žemiau matote keletą fragmentų iš įvairių filmų plakatų. Jums reikia pažinti iš kokių tai filmų plakatų paimti fragmentai. Palengvinimui pasakau, kad visi šie filmai Lietuvoje buvo rodomi (arba vis dar yra rodomi) šiemet.Laiške tikiuosi rasti teisingus atsakymus, o tiksliau 5 filmų pavadinimus eilės tvarka. O šį kartą tris žmones apdovanosime pakvietimais (po du) į kiną. Jei iki penktadienio nesulauksiu nei vieno teisingo atsakymo – paskelbsiu naujus klausimus 🙂

Na ir kaip visada – atsakymus siųskite adresu kukas@games.lt, antraštėje (subject:) parašykite Reikaliukai, o laiške nepamirškite teisingų atsakymų, beigi savo niko games.lt. Jei laiške nebus nurodytas nikas – laiškas iš kart keliauja į šiukšlių dėžę.

Atsakymų laukiu iki savaitės galo. Nugalėtojai bus paskelbti sekantį pirmadienį – kovo 23-ą dieną.

„Sukti Reikaliukai“ Forum Cinemas kino teatruose pradedamas rodyti nuo kovo 20-os dienos!