Kaip jau buvo minėta, „NBA Live“ serijos daugiau nebeišvysime, nes nuo šiol ji bus žinoma „NBA Elite“ vardu. Visai neseniai tai oficialiai patvirtino „EA Sports“ vadovas.

Jeigu „NBA 2K11“ žaidime išties matysime patį Michael’ą Jordan’ą, tai kūrėjai iš „EA Sports“ žada pagaliau padaryti ilgai lauktą revoliuciją jų „NBA“ serijos žaidimuose.

„Visų pirma dingo iš anksto paruošti animacijos gabalai, juos pakeis visiškai naujas realaus laiko fizinis modelis. Jei anksčiau paspaudus kokį nors mygtuką buvo vykdomas kažkoks pilnas veiksmas, tai dabar jis gali bet kuriuo metu būti pertrauktas. Atsiranda puiki galimybė kombinuoti veiksmus bei judesius.“– rašoma „Official Xbox Magazine“ žurnale.

Kitas svarbus dalykas yra analogas. Jei kairiuoju ir toliau valdysime patį žaidėją, tai dešinysis dabar bus atsakingas už valdomo žaidėjo rankas. Pradedant driblingu ar metimais ir baigiant dėjimais bei gynybos elementais.

Peter Moore, „EA Sports“ vadovas, tikina jog naujoji valdymo sistema bus ta, apie kurią jau daugelį metų maldauja serijos gerbėjai.

„NBA ELITE 11 suteiks žaidėjams tokius pat pojūčius ir įgūdžius, kokius turi profesionalūs žaidėjai. Tai lyg būti krepšinio aikštelėje su visom geriausiom savybėm.“ – nenustojo girti ir žaidimo direktorius David’as Littman’as.

Taigi telieka laukti kažkokių svaresnių argumentų, nei tiesiog pasisakymų. Galbūt jau „E3 2010“ parodoje pamatysime ir pirmuosius vaizdus iš pačio žaidimo.

Žaidimas turėtų pasirodyti „Xbox 360“ ir „PS3“ konsolėse šių metų rudenį.