„Wii savininkai neturėtų tikėtis „Half-Life 2“ savo žaidimų kompiuteryje greitu laiku, bet jei „Valve“ pradės kurti kokį nors žaidimą skirtą Wii žaidimų kompiuteriui, gali tikėtis kažko išskirtinio.

Kalbėdamas „Computer and Video Games“ žurnalui, „Valve“ kompanijos vadovas Doug Lombardi užsiminė, kad keli „Valve“ komandos nariai norėtų kurti žaidimą vaikams. “Mes visi su „Wii“ daug žaidžiame manome, kad būtu tinkamas žingsnis „Valve“ kompanijai, priartėti prie populiariosios „Wii“ platformos, padarant kažko puikaus ir išnaudojančio visas „Wii“ galimybes.“

Be Wii žaidimų plėtojimo, Lombardi užsiminė, kad vadovaujantis direktorius Gabe Newel norėtų plėtoti „MMORPG“ žaidimų kompiuteriuose, bet kadangi tai tai yra pavojinga verslo atžvilgiu, kol kas šie planai yra vis atidėliojami.

„Valve“ žinoma dėl savo puikių pirmo asmens šaudyklių. Pasakykit kas nežino Half-Life ir buvusio Quake mod‘o, kuris vadinasi „Team Fortress“ ir kuris dabar perkurtas „Half-life 2“ varikliuku ir vadinasi „Team Fortress 2“… Nors ši kompanija labiau specializuojasi paprastų pirmo asmens šaudyklių kūrime, praėjusiais metais nustebino visus išleisdama originalųjį „Portal“, kuris gavo nemažai apdovanojimų. Vadinasi, „Valve“ tikrai galėtų atnešti į žaidimų pasaulį dar kokių nors naujų įdomių dalykų.

Na pabaigai norėčiau pakartoti, kad „Valve“ kuria vienus iš geriausių žaidimus. Kaip gausis su vaikams skirtu žaidimu? Hmm… tikėkimės, kad vaikų nenuvertins ir sukurs tikrai gerą žaidimą. 🙂