Turbūt šiuo metu būtų labai sunku rasti žaidimą, kuris neturėtų bent vieno jam skirto modo. O tokiems žaidimams kaip Half-Life 2 ar GTA: San Andreas, jų yra prikurta tiesiog nesuskaičuojama galybė. Ir tai puikiai parodo visų mūsų norus – dalyvauti pačiame žaidime ir keisti jį pagal savo norus. Daugelis žaidimų kūrėjų tą supranta ir palaiko, o kai kurie pasirodo pasiūlo net ir atskirus žaidimus tam.

Didžiosios Britanijos kompanija The Game Creators, siūlo visiems šaudyklių fanams ir šiaip mėgstantiems kurti, padaryti savo žaidimą su FPS Creator Windows paketu. Jūs galėsite manipuliuoti sienomis, durimis, langais, ginklais ir priešininkais. Tai pat pridėti keletą specialiųjų efektų ir visa tai išsaugoti atskiru failu, kurį bet kada galite įsirašyti į kompaktą, parodyti draugams ar net lošti su jais LAN ir Internetu.

Bet tai dar ne viskas. Jei norite, galite įsikelti įvairių garsų, 3D modelių, tekstūrų ar net „shaderių“, į DirectX 9.0c palaikoma varikliuką. Papildomų atributų kiekis priklausys grynai nuo jūsų pačių, bei kantrybės.

O su visu, šitaip sukurtu žaidimu galėsite veikti ką tik panorėsite. Kaip teigia FPS Creator kūrėjai, šia programa padaryti darabi niekaip nebus susieti su jų kompanija. Taigi, jei jūsų rankose gimė šedevras, galite net bandyti parduoti jį. Ką galite žinoti, gal FPSC dėka uždirbsite pirmąjį milijoną iš žaidimų.

Žaidimą galite užsisakyti iš jų tinklalapio, kuriame taipogi rasite ir visą likusią dominančią informaciją – www.fpscreator.com.