DemoCamp – tarptautinė startuojančiųjų verslų mugė (angl. startup), kuri vyko jau trečiąjį kartą. Renginys skirtas jaunų, tačiau ambicingų verslų savininkams pasidalinti savo kuriamų projektų patirtimi su kolegomis, bei pritraukti investuotojus. Mugėje dalyvavo apie 400 dalyvių iš Lenkijos, Lietuvos, Rusijos, Ukrainos, Suomijos, Prancūzijos bei Vokietijos, prisistatė 29 projektai.

Iš Lietuvos dalyvavo keturios įmonės su savo kuriamais projektais ir dvi iš jų pateko ir į finalą. Projektas mokinukai.lt užėmė antrąją vietą, o lietuvių kuriamas akademinis socialinis tinklas ututi.com užėmė trečiąją vietą.

Akademinio socialinio tinklo ututi.com vadovas Jaroslavas Šatkevič pasidalino savo patyrimu DemoCamp mugėje, – “Ututi dalyavimas DemoCamp, tai visų pirma prestižo klausimas. Tokio tipo renginyje tiek potencialių investuotojų, patyrusių verslininkų ir kolegų nesusirenka niekur kitur regione. Lietuvoje vis dar trūksta profesionalių investuotojų, todėl Lenkija artimiausia erdvė prisistatyti jiems. Taip pat labai svarbu pabūti tokioje erdvėje, nes pamatai ką daro kiti, kokios tendencijos, tai verčia pasitempti”.