Prie labai žaidėjų laukiamo vaidmenų žaidimo „Fable III“ įgarsinimo darbų prisideda tuzinas garsenybių, ankščiau dirbusių prie tokių gerai žinomų projektų, kaip „Monty Python“, „Star Trek,“ „Harry Potter,“ „The Lord of the Rings,“ „Pirates of the Caribbean“ ir „Alice in Wonderland“.

Šiandien išleistas dokumentinis vaizdo įrašas byloja, kad prie „Fable III“ prisidės Seras Benas Kingsley, Maiklas Fasbenderis, Saimonas Pegas ir kiti aktoriai.

Pasak Saimono Pego, šiuolaikiniai žaidimai stokoja aukščiausiu lygiu parašytų kūrinių ir to paties lygio įgarsinimo.

Seras Benas Kingsley, kuris pirmą kartą dirba prie video žaidimo, prasitarė, kad liko sužavėtas komandos atsidavimu projektui, žaidimo kūrimo organizaciniu aspektu ir apskritai „koks nuostabus yra Fable III“.

„Fable“ frančizės koordinatorė Louise Copley neslėpė didelių lūkesčių ir teigė, kad galingas aukščiausio lygio aktorių korpusas leis žaidimo veikėjų asmenybes perkelti į kitą lygmenį.

Tokių priemonių imtasi ne be reikalo. Nepaisant sumažėjusio spaudimo iš „Nintendo“, „Microsoft“ vis dar turi problemų su „Playstation 3“, kuris jau kuris laikas lenkia „Xbox 360“ didelio biudžeto žaidimų sektoriuje.

Prieš dvi savaites pasirodęs „Halo: Reach“ demonstruoja labai gerus pardavimų rodiklius, bet vargu ar tokius, kokių trokšta „Microsoft“ lobistai. „Fable III“ bus dar vienas „Microsoft“ bandymas sudrebinti pasaulį.

Jis įvyks spalio 29 d. Xbox 360 konsolėse ir per šias Kalėdas asmeniniuose kompiuteriuose.