111 apklaustųjų nurodė, kad artėjant metų pabaigai, pageidautų pro šalį skriejančios Nibiru ir marsiečių desanto. Išmėginti DOOM 3 realiame gyvenime ir savo namų aplinkoje pageidautų daugiau nei 70 apklaustųjų.

Valio marsiečiams ir jų ryšių su visuomene mechanizmams!

Tiesą sakant aš pats manau, kad geriau būtų susidūrimas su Nibiru.

Tokiu atveju būtų pasaulio pabaiga, neliktų mūsų, bet neliktų ir gėdos. Kitos, ateities ir dabarties, civilizacijos, nesityčiotų iš mūsų posėdžiaudamos galaktinėje citadelėje, nes visiems būtų aišku — žemiečiai nieko negalėjo padaryti. Tiesą sakant, šiai dienai net ir asteroidų naikinimas neįmanomas, nes tarptautinės konvencijos draudžia į kosmosą skraidinti atominį ginklą. Tad norėdami numušti asteroidą turėtume pasirašyti krūvą naujų popierių ir tuo pačiu leisti vieni kitiems kelti ir mėtyti bombas iš kosmoso.

Bet kuriuo atveju, aš šventai tikiu, kad kai į žemę atskris jūsų pageidaujami marsiečiai, žemiečių tarpe vis tiek rasis padugnių norinčių sudaryti su jais sandorį. Pavyzdžiui leisti steigti karines bazes savo valstybėje mainais parduodant jiems savo obligacijas ir skolų raštelius. Finale mūsų vis tiek lauktų pasaulio pabaiga, tačiau iš tokios jos vis labai žvengtų ir lydytųsi. Mane tai liūdina.

Bet kam rūpiu aš ir mano liūdesys, kai skelbiami nugalėtojai!? Pasak kosmoso triukšmus ir marso propagandą skaitmenizuojančio random.org, prizus turi gauti šie asmenys — MaugliniS (laimėjo laikrodį), lauris94 (laimėjo kepurėlę), Wineris2000 (laimėjo termopuodelį — beje siūlau pasikeist nick‘ą į wineris2012 bus tiksliau).

Sveikinu nugalėtojus ir išeinu darganotan vakaran, galvoti kaip ryt pralošinėsim Amalurą. Likite prisijungę.