Ištikimiausių fanų skanduotės, džiaugsmo akimirkos ir nusivylimo kartėlis – visa tai jau netrukus užpildys „Litexpo“ erdves, kuriose įvyks didžiausi Baltijos šalyse „League of Legends“ bei  „Counter Strike: Global Offensive“ žaidimo turnyrai. Įspūdingi turnyrų trofėjai ir net 5000 eurų viršyjantis piniginis prizas, kurį įsteigė turnyro rėmėjai „Inida“, „LG“ ir „HyperX“, šiemet sukvietė rekordinį komandų skaičių. Po kelis mėnesius trukusių varžybų liko tik geriausios ekipos, kurios ir susigrums dėl teisės vadintis „GameOn III“ čempionėmis.

„League of Legends“ finalas

Rugsėjo 16-ąją įvyks didysis „League of Legends“ turnyro finalas, kuriame laukia ypač karšta kova. Daugiau nei 2000 eurų priziniame fonde ir specialus turnyro trofėjus suviliojo net 48 komandas iš 12 šalių, kurios savo kelią link finalo pradėjo dar vidurvasarį. Finalo akistatoje dvi neabejotinos turnyro lyderės – titulą ginanti lietuvių komanda „Gameplay DNA“ susirems su tarptautinę sudėtį surinkusia komanda „Team Singularity“. Pastaroji atkrintamosiose varžybose nepatyrė nei vieno pralaimėjimo.
Tiesa, komandos jau buvo susirėmusios tarpusavyje TOP 8 etape, tačiau tuomet žaidimo nebaigė. Tąkart „Gameplay DNA“ komandai negalėjus tęsti žaidimo dėl techninių nesklandumų, buvo įskaitytas automatinis pralaimėjimas, tad lietuviai sieks revanšo savo fanų akivaizdoje.

„Gameplay DNA“ komandos sudėtis: Julius „Zty“ Kuršys, Aleksas „Div1der“ Bogdevičius, Domantas „Domas“ Musinas, Juozas „nofas“ Kiltinavičius ir Aurimas „Pulsas“ Morozovas.

„Team Singularity“ komandos sudėtis: Matthew „xMatty“ Coombs, Daniel „Kroghsen“ Krog, Jakub „Shifter“ Maciejkowski, Jonatan „SezzeR“ Villebro ir Kallon „Kerberos“ Ram.

„Counter Strike: Global Offensive“ pusfinaliai ir finalas

Antrąją „GameOn“ renginio dieną, rugsėjo 17-ąją, bus išaiškintas jau trečiasis populiariausios pasaulyje šaudyklės čempionas. Šiemet dėl 3500 eurų piniginio prizo atrankinėse varžybose susigrūmė daugiau nei 140 komandų iš dvidešimties valstybių. Pirmajame turnyro pusfinalyje savo santykius tarpusavyje aiškinsis Estijos komanda „WASD Sports“ ir latvių atstovai „Wolsung“. Antrasis turnyro pusfinalis tap pat įvyks tarp kaimynų – Lietuvos atstovai „Calmface“ bandys nugalėti turnyro favorite laikoma Baltarusijos komandą „Good Job“.

„GameOn III“ organizatoriai tikisi, kad „Litexpo“ erdvėse įrengta esporto salė bus kaip niekada triukšminga. Paprastai Lietuvoje vykstančiuose turnyruose sulaukiama tik lietuvių aistruolių, tačiau sąlyginai mažas atstumas šiemet suviliojo ir kaimynų fanus, o latviai ir estai organizuoja gerbėjų brigadas kelionei į reikšmingiausio Baltijos šalių esporto turnyro finalą.

„WASD Sports“ komandos sudėtis: Rainer „Dodz“ Trossek, Hans „bitchiR“ Tint, Mario „Gaborik“ Piirisaar, Mihkel „sperr“ Alamaa ir Kevin „ViztA“ Kolomainen.

„Wolsung“ komandos sudėtis: Sandis „ayriks“ Rainskis, Arvis „Captain Perfect“ Karklins, Reinis „hyskeee“ Grīnbergs, Toms „Feagleyy“ Kārlis ir Bicāns Mareks „yr“ Gaļinskis.

„Calmface“ komandos sudėtis: Aurimas „Kvik“ Kvakšys, Andrius „TORAS“ Balčiūnas, Eimantas „pounh“ Lazickas, Nikolaj „kalinka“ Rysakov ir Robertas „Carcass“ Mikuckis.

„Good Job“ komandos sudėtis: Anton „boX“ Burko, Vadzim „fnyekes“ Zhuraulenka, Nikita „Coffee“ Antsypirovich, Pavel „Desshustle“ Karpovich ir Igor „lollipop21k“ Slodkov.

Bilietus į „GameOn III“ platina Tiketa. Renginys vyks jau šį savaitgalį, Vilniuje, „Litexpo“ rūmuose.