Mickey Rourke, po sėkmingo savo filmo pavadinimu „The Wrestler“, šneka apie galimybę suvaidinti vėl, „sin city“ antroje dalyje. Jis sako, jog yra pasiruošęs bet kam, ką tik pasiūlys Frank Miller. Ne naujiena, jog Frank Miller yra jau pasiruošęs tęsti savo darbą po filmo „The Spirit“ kūrimo. Ir štai Frank’as Londone žurnalistams pabėrė pora naujienų:

„Sin City 2 scenarijus yra jau parašytas. Visos naujienų detalės priklauso nuo tiek, kiek užtruks filmo kūrimas. Aš viliuosi, jog su manim, kaip ir pirmojoje dalyje dirbs Robert Rodriguez, tada filmą galėtume pradėti filmuoti net balandžio mėnesį.“

Tai, jog Robert dirbs prie antros dalies, kaip ir pirmoje dalyje atrodo kiek keblokai. Rodriguez paliko Amerikos režisierių „sąjungą“ jau 2005, kai ta organizacija nepripažino jo su Frank Miller kaip dviejų režisierių viename filme – „Sin City“.
Tačiau Robert dirbo ir toliau nepaisydamas sąjungos reikalavimų, gal šį kartą,kai sąjunga pamačiusi kokius stebuklus išdarinėja Frank ir Robert, nebesikiš į jų darbą. Tikiuosi, jog viskas išeis puikiai ir galėsiu ramiai eiti i kino teatrą nebijodamas dėl tų pinigų, kuriuos atidaviau skrudžui kasininkei.

Na, o Frank’o paskutinis kūrinys „The Spirit“ pasirodys gruodžio 25 dieną, jau ne už kalnų!