Kompanija Funcom viso pasaulio žaidėjams padovanojo įspūdingą dovaną. Visiems naujiems žaidėjams, tinklinis vaidmenų žaidimas (MMORPG) Anarchy Online tapo nemokamu. Užsiregistravusieji iki sausio 15 dienos, 12 mėnesių galės žaisti nemokamai, tačiau jau esamų sąskaitų savininkai vis dar privalės mokėti mokėti mėnėsinį mokestį.

Anarchy Online yra tik internete žaidžiamas vaidmenų žaidimas, kuriame galima pasirinkti lytį, profesiją, veikėjas laikui bėgant progresuoja ir tobulėja. Žaidime veikia ekonomikos dėsniai, galima susirasti tiek draugų tiek priešų, egzistuoja įstatymai, o tikslas yra panašus į tą, kurio siekiame ir realiame pasaulyje – įgyti pripažinimą, turtus ar tapti įtakingu asmeniu.

Tai nėra įprastas bandymas paskatinti naujų žaidėjų susidomėjimą, šiuo jau senstančiu tinkliniu vaidmenų žaidimu – tokia praktika iki šiol nebuvo propaguojama. Tokiu būdu Funcom rengiasi naujų produktų pasirodymui, nes sutartyje su žaidėju nėra numatoma, jog papildymai ir tęsiniai, skirti būtent Anarchy Online, bus nemokami, todėl tie, kas įsitrauks į žaidimą privalės mokėti pinigus už galimybę naudotis naujomis versijomis. Prie šio sprendimo be jokios abejonės prisidėjo ir tai, jog Blizzard išleido to pat žanro žaidimą World of Warcraft, kuris Europoje (ir Lietuvoje) pasirodys taip pat sausio viduryje – būtent tada ir baigiasi Funcom akcija.

Pilną Anarchy Online versiją galite parsisiųsti iš Funcom tinklapio. Reikės ir BitTorrent kliento bei registruoti sąskaitą.