„Capcom“ šiandien naktį oficialiai pranešė, kad „Dead Rising 2“ nepasirodys laiku kaip numatyta.

Žaidimas buvo nukeltas Šiaurės Amerikos ir Europos žemynams. Žaidimas turėjęs pasirodyti Rugpjūčio gale dabar yra nukeltas vienam mėnesiui ir pasirodys tik Rugsėjo 28 dieną JAV ir Kanadoje, bei Spalio 1 dieną Europoje. „Capcom“ nenurodė priežasties dėl žaidimo nukėlimo vėlesniam laikotarpiui.

„Dead Rising 2“ – išgyvenimo siaubo žaidimas. Šis žaidimas bus „Dead Rising“, išleisto 2006 metais, tęsinys, pasakojantis istoriją po 5 metų nuo pirmosios dalies įvykių. Kaip žinia, infekcija pasklido jau pamėgtose Jungtinėse Amerikos Valstijose. Žaidime bus galima valdyti naująjį herojų – Chuck Greene, kuris dabar ir kovos prieš armijas zombių. Žaidime vienu metu savo ekrane bus galima matyti nuo 800 iki 6000 zombių. Be abejo, bus žymiai daugiau naujų misijų, patogesnis valdymas ir begalės ginklų zombių naikinimui. „Dead Rising 2“ taip pat turės „multiplayer“ rėžimą.

Žaidimas bus išleistas asmeniniams kompiuteriams, Xbox 360 ir PS3 konsolėms. Apačioje galite pamatyti šio žaidimo pristatomąjį filmuką.