„Nintendo Wii“ savininkai šiandien gali džiaugtis, kadangi jų konsolėje dar vienas naujas dalykas – tai specialus „Wii“ orų kanalas, suteikiantis galimybę tiesiog iš savo konsolės sužinoti koks gi oras už lango.
Šis naujasis kanalas galėtų būti aprašomas kaip paprastas, bet funkcionalus. Jame yra pateikiama pasirinkto miesto temperatūra, trumpas orų aprašymas ir penkių dienų prognozė.

Teigiama, jog sužinoti bus galima apie daugelio miestų orus. Žinoma, kol kas mus dar neteko galimybės patikrinti ar ten yra bent vienas Lietuvos miestas, bet širdis kužda jog kol kas orų prognozės iš konsolės mums teks palaukti. Tuo labiau pranešama, kad šiuo metu prognozė stringa ir tokio miesto, kaip Londonas.

Žaidėjams taip pat yra suteikiama galimybė peržiūrėti orus iš 3D pasaulio modelio. Mes galime sukinėti pasaulį, keliauti iš vieno miesto į kitą. Kažkas panašaus į „Google Earth“, tik funkcijos kitokios.

Po orų kanalo starto, vienintelis nestartavęs „Wii“ kanalas liko „Naujienų“. Šiuo metu „Nintendo“ tiksliai nepraneša, kada turėtume jį išvysti.