Prisimenat „baliušką“ surengtą „PC Gamer“ video apžvalgų gimtadienio progą? Ne? Visada galite paskaityti naujieną apie tai. Ir komentarus… Kur dalis Jūsų klausė, kas per vieni tie Kazys ir Vytas?

Va dabar ir sužinosite. Vytas, games.lt portale dar žinomas kaip E417, o Kazys… Hm… Kazys yra kolega, operatorius, montuotojas ir projekto mūza viename. Abu jie štai jau daugiau nei metai filmuoja video apžvalgas žurnalui „PC Gamer“. Esu didžiulis jų gerbėjas ir dabar turiu jums dvi geras naujienas.

1 gera naujiena
Visos Kazio ir Vyto vaizdo apžvalgos iki pat garsiojo „Assasin’s Creed II“ filmo, bus patalpintos į games.lt video kanalą. Tad nuo šiandien, kas kelias dienas galite tikėtis vis naujos apžvalgos. Pirmoji jau patalpinta. Tai buvo pirmas Kazio ir Vyto bandymas pristatantis „Mirror’s Edge“. Filmuota nuo televizoriaus, traškantis garsas, tačiau pati apžvalga labai neprasta, sakyčiau žaidimo pristatymo prasme, net viena geresnių. Ilgai svarsčiau ar verta ją talpinti, bet galų gale nusprendžiau, kad visi turi pamatyti nuo ko prasidėjo epinė istorija…

ŽIÛRIM!

2 gera naujiena
Kazys ir Vytas jama Games.lt!
Jau pradėti filmuoti specialūs epizodai, kuriami išskirtinai games.lt portalui. Visos kitos šio reikalo detalės kol kas laikomos giliausioje paslaptyje, todėl ne neklausinėkit!

Smagaus žiūrėjimo.