Laikykite tvirtai savo ginklus eiliniai, kadangi vakar Ubisoft pranešė apie tai, jog Brothers in Arms: Road to Hill 30 tampa auksiniu. Kas reiškia jog žaidimas ne tik atiduodamas į gamykla, bet ir tai, kad netrukus jį gausime ir mes. Žaidimas kuriamas Teksaso valstijoje (JAV) įsikūrusios kompanijos Gearbox, kuri beje buvo ta kompanija, kuri pritaikė Halo žaidimą AK.

Žaidimas yra numatytas AK, Xbox ir PlayStation 2 kompiuteriams. Iš šios trijulės, pirmasis pasirodys Xbox versijai skirtas žaidimas. Xbox turėtojai jo laukia Kovo 1 dieną. AK – jau neužilgo, Kovo 8 dieną. Deja, visiems PlayStation savininkams laukti teks gerokai daugiau, iki Kovo 15 dienos.

Šiuo metu Ubisoft šį žaidimą pristato kaip vieną autentiškiausiu Antrojo pasaulinio karo žaidimu. Žaidimo siužetas yra pagrįstas tikrais faktais. Tai pat Brothers in Arms rasite nemažai autentiškų nuotraukų ir visi veikėjai bus neišgalvoti, o tikros asmenybės, kovojusios prieš nacistinę vokietiją 1940-1945 metais.

Jūs, seržantas Matas Beikeris, priklausote 101 parašiutininkų divizijai, kuri yra numetama už priešo linijų, į kaimo vietoves Normandijoje. Jūsų užduotis pasirinkti tarp pareigos tėvynei ir įsakymų vykdymo, ar savo bendražygių, ginklo brolių, gyvybių išsaugojimo. Išties, visą žaidimą jus persekios daugybė situacijų, kada teks rinktis. Pagalvokite gerai – koks gi būtų jūsų pasirinkimas.

Šis žaidimas, tai greiti mūšiai, su žaibišku veiksmu ir taktikos gudrybės. Kad būtų lengviau įsivaizduoti, sujunkite Call of Duty ir Full Spectrum Warrior. Žaidime sutiksite apie 20 unikalių veikėjų, kurie pasirodys, lydės jus daugiau nei 20 misijų. Brothers in Arms tai pat turės ir daugelio žaidėjų galimybę.

Taigi eiliniai, paimkite ginklus ir judam, judam, judam…