Kai iki didžiausios metuose kompiuterinių žaidimų parodos beliko mažiau nei du mėnesiai, daugelis atrado labai keista būdą pasitikti ją: spėlioti kokie gi žaidimai galėtų būti anonsuoti jos metu.

Vakar „IGN“ paskelbė, jog iš slaptų šaltinių „Microsoft“ kompanijoje gavo informacijos, jog ji ruošiasi „E3“ metu pristatyti daugelio žaidėjų itin trokštamą išvysti – „Halo 3“ ir pranešti apie jo pasirodymą 2007 metų kovo mėnesį.

Aišku kol kas „Microsoft“ tokių pranešimų nekomentuoja, tačiau praeitą savaitę Peter Moore davė labai įdomią užuominą: „Galbūt jau šiais metais, mes leisime pažvelgti žaidėjams į projektą, prie kurio dirba Bungie [dviejų praėjusių „Halo“ žaidimų kūrėja]“.

Tuo tarpu kitas JAV žurnalas „EGM“ taip pat neketina atsilikti nė per žingsnį ir teigia, kad „Square Enix“ tikriausiai per parodą anonsuos „Final Fantasy XIII“ skirtą „Sony PlayStation 3“ konsolei.

Tačiau tai galbūt būtų pernelyg daug, kadangi kompanija tik neseniai išleido „Final Fantasy XII“ Japonijoje ir jos dar laukia sunkūs startai JAV ir Europoje.

Kad ir kaip ten bebūtų, apie visa tai, mes sužinosime jau gegužės viduryje.