LucasArts prezidentas Džimas Vardas prasitarė apie planus atgaivinti jau gerokai užmarštin nuėjusį Indianą Džonsą. Kaip teigia jis, šio drąsaus archeologo nuotykiai gali tapti lygiai tokie pat populiarus, kaip ir Džeimso Bondo.

Kaip teigia prezidentas, ši frančizė paskutiniuoju metu buvo gerokai užmiršta, o Indianos žaidimai tikrai nešvyti populiarumu. „Aš nematau jokių priežasčių, dėl ko Indianą Džonsas negaletų būti populiarus, kaip, kad šiandien yra Džeimsas Bondas“ visai neseniai teigė Vardas, žurnalui Game Informer.

Žinoma geriausia dirva, naujam Indianos atgimimui, būtų ketvirtasis filmas. Taigi būtų realu išvysti naujus Indianos nuotykius jau kitamet, jei kelios kino studijos dirbtu sutartinai, iki to laiko būtų realu sukurti ir naują žaidimą. Vardo teigimu „idealiausias atvejus būtų naujo žaidimo kūrimui, tai faktas jog ateityje tikrai sulauksime Indianos nuotykių“.

Kol kas, iš visų išleistų žaidimu šia tematika, nebūtų galima išskirti nei vieno, labiau nusisekusio nei kiti, galbūt tik „Indiana Jones And The Fate Of Atlantis“ turėjo išties nuostabų iš filmo į žaidimą perkeltą charakterį. Visi likusieji buvo užmiršti, ar palikti kito panašaus, bet tikrai gerai žinomo žaidimo Tomb Raider.

Mano manymu didžiausia Indianų problema yra ta, jog jie pernelyg jau daug nuvažiuoja į nueik-ir-paspausk žaidimus, t.y. tokio žanro nuotykių žaidimų yra daug, o gerų, aštraus veiksmo, ir puikaus siužeto žaidimų rinkoje Indiana tikrai pasižymėtų, kadangi archeologas ištroškęs nuotykių…