Sklinda gandai, kad garsusis filmų režisierius Stivenas Spilbergas gali režisuoti gerai žinomo žaidimo ,,Warcraft‘‘ adaptacija į kino ekranus. Bet prieš tai jam reikia užbaigti kitus darbus, kurių vienas svarbesnių yra ketvirtasis ,,Indianos Džonso‘‘ filmas.

Pripažinkim, visą tai skamba išties per daug gerai, kad tai būtų tiesa. Nes bent jau kol kas nėra jokių oficialių žinių, tiek iš pačio Stiveno Spilbergo, tiek nėra paminėtas ,,Warcraft‘‘ filmas ir jo ateities planų knygutėje.

Taip pat kompiuterinių žaidimų kūrėja ,,Blizzard Entertainment ‘‘ pranešė, kad dar nėra rastas žmogus, kuris režisuotu šį filma. Taigi gandai kol kas ir lieka gandais. O viskas manau turėtu paaiškėti tik po gero mėnesio, kuomet jau galutinai bus aiškus režisierius ir jame vaidinantis aktoriai.

Pats Stivenas Spilbergas jau yra režisavęs nemažai panašaus stiliaus filmų, kaip ,,War of the Worlds‘‘ ar ,,Minority Report‘‘. Nors pastarieji šie filmai daugiau lyginami yra su fantastika nei su ,,Fantasy“ stiliumi. Tad klausimas ar mes išvysime žaidimo ,,Warcraft‘‘ adaptacija į kino ekranus su Stiveno Spilbergo kokybės ženklu, vis dar lieka neatsakytas.