„GameSpot“ praneša, kad „Rockstar“ atidėjo būsimojo papildomo turinio „Grand Theft Auto IV“ žaidimui išleidimą. Anksčiau buvo planuota, kad jis turėtų pasirodyti šiais metais, nors paskutiniuoju metu internete ir pasirodė nemažai abejonių.

Užtat tuo pačiu buvo paskelbta ir tiksli jo išleidimo data – kitų metų vasario 17 diena. Papildomas turinys turėtu pasirodyti vienu metu visame pasaulyje išskirtinai „Xbox 360“ konsolei.

Naujasis papildymas nebus mažas, kaip pavyzdžiui „Mass Effect“ skirtasis „Bring Down The Sky“, siūlantis tik vieną misiją. Pavadintas „The Lost and Damned“, jis paliks nuošaly mūsų herojų Niką Beliką ir pabandys supažindinti su visiškai nauju personažu.

„US Today“ duomenimis, naujasis Liberty City veikėjas bus Johnny Klebitz, baikerių gaujos, žinomos kaip „The Lost“, narys. Veiksmas šįkart daugiausia rutuliosis Alderney, o vienu metu mums netgi teks susitikti ir Niką Beliką.

„Johnny bus visiškai kitoks veikėjas, negu Niko, su visiškai kitokia istorija“, – kalbėjo Dan Houser, „Rockstar“ vice prezidentas. „Aš negaliu pasakoti pernelyg daug siužeto detalių, nes mes nenorime atskleisti pernelyg daug apie būsimąjį papildymą. Bet galiu patvirtinti, kad naujoji istorija jums leis pažvelgti į Liberty City iš visiškai kitos perspektyvos“.

Be naujos istorijos, būsimasis papildymas pasiūlys naujų ginklų, mašinų ir aišku – daugelio žaidėjų režimo atnaujinimų. Taip pat bus atnaujintos ir Liberty City radijos.