Grįžusi po naktinės pamainos darbe Džilė (aktorė Amanda Seyfried, „Įkalinti laike“, „Raudonkepuraitė“, „Mamma Mia!“, „Brangusis Džonai“, „Kloja“) randa tuščius namus. Pasisvečiuoti atvykusi jos sesuo Molė kažkur išėjo niekam nepasakiusi ir dingo be žinios. Kaimynai nepastebėjo nieko įtartino ir negirdėjo pašalinio triukšmo. Nuovokioji Džilė neabejoja, kad Molė buvo pagrobta. Mergina neturi konkrečių įrodymų ir negali pateikti įkalčių, bet nujaučia, kad tai kruopščiai užsislaptinusio serijinio žudiko darbas.

Owwww. Kažkas čia negerai. Turiu galvoje… Na serijinis žudikas nėra serijinis žudikas, kol nėra rastos ir garsiai aptartos jo aukos. Na tiksliau jis yra, bet niekas apie jį nežino. O jei apie jį nežino, tai jo nėra. O jei jo nėra tai apie ką šitas filmas? Tokias mintis man sukėlė trumpas filmo aprašymas… Taip pat aš negaliu patikėti, kad tokių formų, plaukų ir akių mergina nesugeba rasti nors kokio nors liurbio kuris ja besąlygiškai tikėtų. Žodžiu viskas kaip ir priklauso trileriui, mįslių daugiau nei atsakymų.

Ieškome kelių laimingųjų kuriems už atsakymą į paprastą klausimą padovanosim kvietimų į kiną. Nes, na serijinių žudikų tema yra labai pamyluota literatūros ir kino pramonės, o štai žaidimai gan atsilieka. Na taip, kažkuria prasme kiekvienas žaidime sutiktas blogietis yra serijinis žudikas, o ir mūsų valdomiu herojai mažai kuo skiriasi nuo jų, tačiau dabar aš kalbu apie klasikinę savoką, apie tamsią istoriją ir detektyvinio trilerio žanrą. Tokių žaidimų (bent jau man) labai trūksta. Tad siųlau pasidalinti patirtimi…

KONKURSO SÀLYGOS:
Komentaruose įvardinkite labiausiai įsiminusį žaidimą kuri priskirtumėte detektyviniam žanrui su įtemptu siužetu. Laukite vasario 24 dienos. Užsukite į games.lt, kad sužinotumėte ar laimėjot.

Turėsime 5 nugalėtojus, kurių kiekvienam įteiksime po kvietimą į filmo peržiūrą. Nugalėtojus išrinksime burtų keliu. Prašome apsiriboti vienu komentaru ir komentuoti tik į temą.

Dalyviams sėkmės.