Kaip ir buvo kalbėta „Game Informer“ žurnale pasirodė ganėtinai ilgai laukto noir stiliaus žaidimo „L.A. Noire“ išankstinė apžvalga. Žaidimą, kuris bus skirtas „PS3“ ir „Xbox 360“ konsolėms, kuria „Team Bondi“ studija.

Internete jau pasirodė dalis šio preview. Taigi, „L.A. Noire“ – detektyvinis žaidimas su visiškai atviru pasauliu. Veiksmas vyks 1947 metais, Los Andžele. Pagrindinis skirtumas nuo GTA serijos, tai jog pasirinkta veiksmo vieta yra realus miestas atkurtas iki menkiausių smulkmenų. Jame galios ir visi to meto įstatymai. Taigi lakstyt su ginklais ir šaudyt į praeivius mums taip paprastai neišeis.

Pagrindinis veikėjas – Cole’as Phelps’as, policininkas, kuris labai nori išvalyti Angelų miestą nuo nusikaltėlių. Tačiau tai nėra lengvas darbas, jam trukdys ne tik kriminalinio pasaulio atstovai, bet ir korumpuota policija. Tiesa ir pats C.Phelps’as yra nemažai prisidirbęs, ypač per antrąjį pasaulinį karą.

Patekęs į policiją jis pakeitė nemažai pareigų, dirbo ir ofiso darbuotojų, ir patruliu, kol galiausiai gavo detektyvo laipsnį. Šiose pareigose mums teks tirti įvairiausius nusikaltimus, kurie tarp kitko buvo paremti tikrais įvykiais, apklausinėti liudininkus, rinkti įkalčius ir t.t.

Atvykę į nusikaltimo vietą jūs nerasite kažkokių išsiskiriančių, šviečiančių įkalčių, kurie gulėtų atvirose vietose. Viskas atrodys labai natūraliai, o žaidėjams reikės labai atidžiai viską apžiūrėti, norint surasti nors menkiausią „kabliuką“. Pavyzdžiui galėsime pakelti gulinčius akinius ir atkreipti dėmesį į jų gamintoją, visą informaciją surastą užsirašyti į savo užrašų knygutę. Kaip teigia kūrėjai visi užrašai atitinkamu momentu bus labai naudingi tiriant bylą.

„Team Bondi“ teigia jog naudojo revoliucinę motion capture technologiją, kuri padės labai detaliai atkurti žmogaus veidą, kas labai svarbu visam žaidimo procesui. Kadangi pokalbio metu reikės atidžiai stebėti liudininko veido išraišką (mimiką, akių judesius ir t.t.), tai padės mums suprasti meluoja jie ar ne. Panašiai kaip ir „Mass Effect“ žaidime dialogą galėsime pakreipti į įvairias puses. Galima bus tiesiog paklausti,pakalbėti, pabandyti kažkuom įtikinti, apkaltinti ir panašiai.
Suprasti ar jis meluoja taip pat galėsime ir remiantis savo užrašais knygutėje.

Gaila tačiau kiti žaidimo elementai, tokie kaip susišaudymai, gaudynės ir panašiai liko už kadro „Game Informer“ žurnale. Taigi laukiame kitų naujienų.

Išleidimo data taip pat lieka nežinoma.