Susipažinkite su buvusio „Gears of War“ dizainerio Cliff’o Bleszinski ir jo komandos „Boss Key Productions“ kuriama nemokama pirmojo asmens internetine šaudykle „LawBreakers“, kurios pasirodymo laukiama kitais metais.

Žemės planetą ištiko katastrofa – mėnulis skilo ir tai negrįžtamai paveikė pasaulio gravitaciją. Bėgant laikui buvo išrastos technologijos, leidusios žmonijai manipuliuoti gravitacijos jėgomis. Vėl suklestėjo miestai, įsivyravo taika ir ramybė, viskas ėjosi kaip iš pypkės, kol vieną dieną tos ramybės nesudrumstė galingos nusikaltėlių gaujos. Pasirodo, jos neteisėtai užgrobė šias technologijas ir dabar siekia užvaldyti pasaulį. Taip prasidėjo karas tarp nusikaltėlių ir teisėsaugos institucijų, siekiančių sugrąžinti buvusią taiką.

Kūrėjai sako, kad gravitacijos manipuliacija – tai kelias į sėkmę. Jūs jokiu būdu nenorėsite praleisti laiko ant žemės, nes tai kelias į pražūtį. Daug geresnis planas, tai naudotis lynais, reaktyvinėmis kuprinėmis ir kitais ateities žaisliukais. Žaidime bus dvi kovojančios pusės, mačai vyks penki prieš penkis.

Debiutinį filmuką, o taip pat ir pirmuosius žaidimo eigos vaizdus galite pamatyti žemiau.