Visi žinome tokius interneto paieškos puslapius kaip „Google“ ir „Yahoo“, tačiau prieš metus, korporacija „Microsoft“ į paieškos puslapių karą paleido savo kūrinį- „Bing“. Pats šio tinklalapio naudojimas yra identiškas jo konkurentams, tačiau „Microsoft“ giriasi, jog jų sistema yra pati patikimiausia ir randa norimus duomenis greičiausiai. „It naujienos“ mums pateikė „Bing“ pirmųjų metų ataskaitą. Skaičiai nėra įspūdingi, tačiau ateitis šiame ‚kare‘ vis dar miglota.

Prakalbus apie paieškos sistemas, verta paminėti jog „Google“ atsisako „Microsoft“ teikiamos operacinės sistemos, ir siūlo darbuotojams pradėti naudoti tokias OS kaip „Linux“ ar „Mac“. Tokių žingsnių pradėta imtis po to, kai „Internet explorer 6“ naršyklėse buvo rasta apsaugos spragų, ir jų dėka iš „Google“ buvo pavogta programinio kodo. O gal tai dėl tos pačios „Bing“ paieškos sistemos? :]

Mūsų visų mėgstamas „DR“ apžvalgininkas ir „Games.lt“ redaktorius Artojas mums kaip ir kiekvieną savaitę pateikia apžvalgą. Šį sykį ji skirta „God of War“, biblijos ir ‚WoW“ mišiniui pavadinimu „Darksiders“.

Voras pabuvojęs „StartupJam Baltics 2010“ renginyje pamatė ir išgirdo daugybę puikių ir netokių puikių idėjų, ir jomis nori pasidalinti su mumis. Štai kad ir viena iš žaidėjams aktualesnių idėjų: „krepšinio žaidimas internete, susietas su realiais žaidimais bei turnyrais Europoje“. Ir tai tik viena iš daugelio idėjų!

Originalas apsilankė „ALSO“ namų elektronikos parodoje. Pamatė ir 3D žaidimus, nešiojamus kompiuterius, ir naująsias „Nvidia“ GTX400 serijos vaizdo plokštes. Įspūdį jam paroda paliko gerą ir todėl jis nusprendė ją aprašyti visiems mums.Įdomaus skaitymo!

Mr. Freeman yra vienas iš veikėjų-gelbėtojų kuris mus traukia iš pop kultūros gniaužtų, kuris žeria žiaurią, kartais skaudinančią kritiką tiesiai į akis mums, nuo žiniasklaidos priklausomos visuomenės asmenims. P.S. Tai ne daktaras Freeman’as iš mums visiems puikiai žinomo žaidimo. :]

Na o pabaigai, ką galime apie asmenį spręsti iš elektroninio pašto adreso?

Norėdami parodyti įdomų straipsnį, filmuką ar apžvalgą siūskite asmeninę žinutę man t.y. Nowitzki, ir mes pasistengsime kad jis atsidurtų kitos savaitės apžvalgoje!