Tik vienai profesijai dėmesį skirianti ir todėl iš kitų šio žanro taktinių šaudyklių išsiskirianti serija „Sniper: Ghost Warrior“ jau kitais metais pasipildys nauju žaidimu. Kompanija „CI Games“ anonsavo naują tęsinį – „Sniper: Ghost Warrior Contracts“.

Praėjusiais metais pasirodęs „Sniper: Ghost Warrior 3“ buvo pirmasis serijoje, kuris atsisakė linijinio lygių išdėstymo ir pasiūlė žaidėjams atvirą pasaulį. Naujajame „Contracts“ ši savybė išliks kartu su grąžinamomis užduotimis, kurios ir papasakos žaidimo siužetinę liniją. O būdas, kurį pasirinksime įgyvendinti kiekvienam iš kontraktų, priklausys nuo mūsų pasirinkimų.

Žaidimo kūrėjai žada, kad ne vienas būdas įveikti kiekvieną žaidime pateiktą lygį pakels žaidimo peržaidžiamumą. Į jau įveiktus lygius galėsime grįžti kada panorėję ir pamėginti juos įveikti vėl pasirinkę kur kas optimalesnį įveikimo būdą. Visas „Sniper: Ghost Warrior Contracts“ veiksmas vyks Sibire, kas žaidimo įveikimui suteiks kiek atšiauresnio prieskonio, o aplinkos objektus taip pat bus galima išnaudoti sklandesniam progresui.

„Sniper: Ghost Warrior 3“ buvo ypač peikiamas už prastą žaidimo optimizavimą. „CI Games“ naujo žaidimo anonso metu patikino, kad visus atsiliepimus išgirdo, tad galime tikėti ir geresnės žaidimo techninės pusės išpildymo jau starto dieną. „Ghost Warrior Contracts“ išleidimas yra numatytas kitais metais AK, Xbox One ir PS4 platformose.