Jau spėjot senas Xbox 360 ir Playstation 3 konsoles išmesti į šiukšlyną? O gal džiaugiatės prieš naujųjų debiutą radę kam parduoti už kelis šimtelius litų? Gali būt, jog šiek tiek paskubėjot. Jų gali prireiti norint paleisti į monitorius sugrįžtančią legendą – Grand Theft Auto: San Andreas.

Mums reikėtų laukti San Andreas’o su visiškai nauja grafika bei pridėta pasiekimų sistema. Kol kas nieko oficialaus Rockstar dar nepasakė, tačiau Xbox Achevements tinklalapis nutekino 33 būsimus naujos kartos San Andreas’o pasiekimus. Juos galite pamatyti paspaudę šią nuorodą.

Dar rimtesniu ženklu, jog Rockstar mums ruošia kažką naujo galime laikyti faktą, jog senoji versija buvo pašalinta iš Xbox Live ir Playstation Network sistemų. Tai reiškia, kad naujoji žaidimo versija būtų pasiekiama Playstation 3 ir Xbox 360 konsolių savininkams. Apie aukštos grafinės kokybės San Andreas’ą naujos kartos Xbox One ir Playstation 4 konsolėse jokių žinių nėra.

Dar labiau miglota asmeniniams kompiuteriams skirtos versijos ateitis – žinių taip pat nėra, tačiau PC žaidėjai labiau laukia GTA V debiuto savojoje platformoje, kuris įvyks kitais metais. Taigi greičiausiai ir pati Rockstar liks susikoncentravusi ties naujojo žaidimo išleidimu.

Tikėtina, jog tokiu būdu Rockstar paminės originaliojo žaidimo išleidimo dešimtmetį. Mes žinome, jog Rockstar mėgsta švęsti jubiliejus – Android versijos debiutu buvo pažymėtas GTA III dešimties metų gimtadienis.

Kitguru, Games.lt